Programi obrazovanja
Usmjeri karijeru u pravom smjeru
Srednja škola i
prekvalifikacije
Program stjecanja srednje stručne spreme upisuju osobe koje su završile osnovnu školu. Program prekvalifikacije namijenjen je osobama koje imaju završenu srednju školu te žele steći dodatno zvanje.
Osposobljavanje i usavršavanje
Stručno usavršavanje i osposobljavanje nakon završetka formalnog obrazovanja izričito je usmjereno na stjecanje kvalifikacija za obavljanje određene regulirane profesije.
Tečajevi
stranih jezika
Saznaj više
Škola brzog čitanja i mudrog učenja
Škola je namijenjena djeci školskog uzrasta kao i odraslima koji žele uz manje dosade, truda i potrošenog vremena postići bolje rezultate u školi, na fakultetu i poslu te u svakodnevnom životu.
Javna
nabava
Izobrazbu i edukacije iz područja javne nabave održavaju kvalificirani i stručni suradnici s višegodišnjim iskustvom rada na području javne nabave.
Često postavljena pitanja
Svaki program koji završite u Učilištu Studium upisat će se u radnu knjižicu.
Za upis u prvi razred srednje škole potrebna je završena osnovna škola.

Dokumenti potrebni za upis:

Završna svjedodžba osnovne škole.
Posebni uvjeti upisa u srednjoškolske programe i programe prekvalifikacije i uvjeti upisa u programe osposobljavanja propisani su svakim pojedinim programom.
Za upis u programe doškolovanja potrebno je imati završen jedan ili više razreda srednje škole.

Dokumenti potrebni za upis:

Svjedodžbe završenih razreda srednje škole
Za prekvalifikaciju potrebno je imati završenu srednju školu.

Dokumenti potrebni za upis:

Svjedodžbe svih završenih razreda i završna svjedodžba srednje škole
Domovnica
Rodni list
Kopija osobne iskaznice

Zašto Studium?

Kao jedna od vodećih ustanova za obrazovanje odraslih omogućujemo svojim polaznicima vrhunske predavače i odlične uvjete rada.

Dugogodišnjim radom na području stjecanja novih kvalifikacija, osposobljavanja i usavršavanja svojih polaznika kontinuirano mijenjamo kvalitativnu strukturu radnog stanovništva i potencijalne radne snage na području Republike Hrvatske.

Ideja Studiuma je da s jedne strane polaznicima pruža kvalitetu, a s druge strane iznimno zadovoljstvo i pozitivno iskustvo.

PREDAVAČA
LOKACIJA